O spoločnosti

Patríme k stabilným firmám, ktoré sa špecializujú na oblasť stavebníctva a inštalačných prác. Od roku 2013 poskytujeme svoje služby na Slovensku a v zahraničí, pričom sa sústredíme najmä na Nemecko.

Spoločnosť PASUV má takmer desaťročnú tradíciu na trhu práce.

Patríme k stabilným firmám, ktoré sa špecializujú na oblasť stavebníctva a inštalačných prác. Od roku 2013 poskytujeme svoje služby na Slovensku a v zahraničí, pričom sa sústredíme najmä na Nemecko.

Benefity

Sme si vedomí že každý zamestanec má individuálne potreby. Preto ponúkame benefity ktoré si viete nakombinovať podľa seba.
Aby ste mohli vycestovať bez akýchkoľvek starosti.

Sprostredkovávame prácu konkrétnym osobám, preto vždy dbáme na individuálny a ľudský prístup.

V dlhodobom horizonte je cieľom a primárnym zámerom spoločnosti PASUV zabezpečiť pre klientov stabilné, perspektívne a dlhotrvajúce pracovné pozície, kde môžu prezentovať svoju šikovnosť, zdatnosť a odviesť tak maximálne kvalitnú prácu.

Všetky projekty

Certifikáty

Referencie

Vyjadrenia zamestnancov, ktorí hodnotia serióznosť, komunikáciu, riešenie problémov, pracovné prostredie a celkovú spokojnosť vo firme.
Martin S.
Elektrikár

Pre stavebnú firmu PASUV pracujem už tri roky a som veľmi spokojný so svojou prácou. Firma mi poskytuje dobré podmienky, férovú mzdu a príjemný kolektív. Mám možnosť sa neustále vzdelávať a zúčastňovať sa zaujímavých projektov. Firma sa tiež stará o svojich zákazníkov a dodržiava vysoké štandardy kvality a bezpečnosti.

Oliver T.
Stavbár

Spoločnosť PASUV mi poskytla nielen príležitosť pracovať na zaujímavých a významných stavbách, ale aj možnosť rozvíjať svoje odborné a jazykové zručnosti. Firma sa starala o ubytovanie ako aj o ich bezpečnosť a zdravie na pracovisku.

Gabriel L.
Murár

Pracujem pre stavebnú firmu už šesť mesiacov a som celkom spokojný so svojou prácou. Firma mi poskytuje primerané podmienky, férovú mzdu a dobrý kolektív. Firma sa snaží spĺňať očakávania svojich zákazníkov a dodržiava zákonné normy a predpisy.