Elektrikár

  • Typ pracovného pomeruTPP
  • Termín nástupuIhneď
  • Miesto práceNemecko
Mzda:
3 000 - 5 000 €/ mesiac

MIESTO PRÁCE:
Ronnenberg, Springe, Hannover, Berlin, Halle Salle, Manheim, Heillbron, Bamberg, Zarrentin, Schwerin, Rostock, Hamburg, Kolin, Essen, Fellbach

NÁPLŇ PRÁCE:
silnoprúdová inštalácia (hrubá inštalácia, montáž káblových trás, kompletáž) bytová inštalácia, komerčné priestory

MZDA:
dohoda (záleží od pracovných skúseností a jazykových znalostí)

ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE

POČET POZÍCII:
partie, jednotlivci (hľadáme nielen jednotlivcov, ale aj ľudí ktorí sa radi zapájajú do tímových projektov. V prípade účasti partie musí aspoň jedna osoba ovládať cudzí jazyk)

Požiadavky na uchádzača / živnostníka:

  • Vyhláška minimálne Paragraf §21 a vyššie
  • Aktívnu živnosť (SZČO)
  • Auto / nie je to podmienkou
  • Skúsenosti v obore minimálne 2 roky a viac
  • Cudzí jazyk ( nie je podmienkou no je výhodou )
  • Základné náradie: malá vŕtačka, veľká vŕtačka, malá flexa, aku uťahovačka, sada skrutkovačov a káblový bubon.
Zaujal Vás tento projekt?
Zavolajte nám alebo vyplnte kontaktný formulár.
Kontakt
  • +421 947 949 948
  • [javascript protected email address]
FAQ - Časté otázky

Väčšina otázok našich montážnikov sa opakuje - preto sme na jednom mieste sme zhrnuli tie najčastejšie. V prípade že tam nenájdete čo hľadáte neváhajte nás kontaktovať.

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu? Zanechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme.
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím zadajte váš e-mail
Priložiť prílohu
Nahrať životopis
Presunte súbor z pc
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela ...

Referencie

Vyjadrenia zamestnancov, ktorí hodnotia serióznosť, komunikáciu, riešenie problémov, pracovné prostredie a celkovú spokojnosť vo firme.
Martin S.
Elektrikár

Pre stavebnú firmu PASUV pracujem už tri roky a som veľmi spokojný so svojou prácou. Firma mi poskytuje dobré podmienky, férovú mzdu a príjemný kolektív. Mám možnosť sa neustále vzdelávať a zúčastňovať sa zaujímavých projektov. Firma sa tiež stará o svojich zákazníkov a dodržiava vysoké štandardy kvality a bezpečnosti.

Oliver T.
Stavbár

Spoločnosť PASUV mi poskytla nielen príležitosť pracovať na zaujímavých a významných stavbách, ale aj možnosť rozvíjať svoje odborné a jazykové zručnosti. Firma sa starala o ubytovanie ako aj o ich bezpečnosť a zdravie na pracovisku.

Gabriel L.
Murár

Pracujem pre stavebnú firmu už šesť mesiacov a som celkom spokojný so svojou prácou. Firma mi poskytuje primerané podmienky, férovú mzdu a dobrý kolektív. Firma sa snaží spĺňať očakávania svojich zákazníkov a dodržiava zákonné normy a predpisy.